Prezenty na Wielkanoc 2019, czyli co w tym roku przyniesie zajączek

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Trzeba pomyśleć o upominkach dla naszych pociech. Po przygodach z dostawą w grudniu tym razem prezenty dla dzieci robię wcześniej. Kupuję same sprawdzone hity. Oto moja lista sprawdzonych prezentów  dla rocznego maluszka, trzylatki, sześciolatki.

Prezent dla maluszka

Stasia, nasz maluszek dzielnie wstaje, porusza się na czworakach, zaczyna przygodę z mówieniem. Czas na grzechotki już za nami. Teraz interesuje się pluszakami, klockami, książeczkami. Lubi muzykę.

Pluszaków i klocków po starszych siostrach u nas dostatek. Po namyśle wybieramy z żoną na zajączka książkę o Puciu. Pucio to wesoły chłopczyk. Przygody chłopca i jego rodzinki starszym dzieciom  bardzo się podobają a nam dorosłym umilają wieczorne czytanki. Teraz czas na Stasię i naukę mówienia z Puciem -> Marta Galewska-Kustra Uczę się mówić Pucio uczy się.

Prezent dla trzylatki

Nasza Janka jest wszędzie. Bardzo aktywne dziecko. Elokwentna że hej. Ma swoje zdanie. Teraz etap na naklejki, budowle z klocków i przebieranki. Ma swoich bajkowych ulubieńców. Wśród nich baranek Shaun, świnka Peppa, króliczek Bing, rzadziej Masza, Bob budowniczy, strażak Sam.

Baranek Shaun śmieszy i bawi także dorosłych.

Dużo opcji. Tym razem stawiamy na rozwój „głowy”. Będzie kolorowanko-naklejanka z zagadkami od Egmont. Mała lubi malować, więc będą nowe farby do malowania. Do tego matrioszki. Żona mówi, że każda dziewczynka to chce mieć. Why not.

Prezent dla sześciolatki

To już prawie szkoła. Czas na poważne tematy, czyli malowanie paznokci i ozdabianie wszystkiego brokatami. Wielbicielka kucyków Pony.

Kucyki Pony rules

Dla niej będzie gra logiczna coś w stylu kółko i krzyżyk. Oczywiście 1000 naklejek z ulubionymi bohaterkami i brokaty, dużo brokatu 🙂

Jeżeli podobał Ci się ten post to polub proszę nasz profil na FB klikając poniżej.
Podziel się tym postem w mediach społecznościowych

5 odpowiedzi do “Prezenty na Wielkanoc 2019, czyli co w tym roku przyniesie zajączek”

Dodaj komentarz