Po LSD na pocztę, po narkotyki do dyskontów

Zwolennicy substancji psychoaktywnych mają ostatnio szczęście. By zaopatrzyć się w ulubione substancje wcale nie muszą wdawać się w podejrzane kontakty. Jakiś czas temu gruchnęła wiadomość, że w bananach dla Biedronki, Lidla czy Stokrotki poukrywana była koka, a teraz że na poczcie mają LSD.

Kokaina ukryta była w kartonach z bananami. Narkotyki znaleziono w kilkunastu polskich sklepach – Biedronka, Lidl, Stokrotka.

W skrzynkach z bananami znaleziono kokainę.

– Możemy potwierdzić, że w popularnych sklepach sieciowych na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego pracownicy tych sklepów ujawnili w kartonach z bananami prawdopodobnie środki odurzające – podał w rozmowie z RMF FM młodszy aspirant Antoni Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji. Dla dobra śledztwa nie możemy ujawniać więcej informacji – dodał.

Co do LSD to znaleźli je pracownicy poczty na Targówku w Warszawie. Zabrali do domu, poczęstowali dzieci i wyszło na jaw, że to nie sam cukier.

Żelki z LSD zabezpieczone przez Policję.

Pracownicy poczty sądzili, że pozostawione żelki przyniósł ktoś z nich, chcąc poczęstować innych. Ponieważ żelek było dużo, jedna z kobiet pracujących na poczcie zabrała cukierki do domu, które zjedli jej mąż i 5-letnia wnuczka. Wszyscy po kilku godzinach poczuli się źle i pojechali do szpitala. Lekarze wykonali szereg badań, które wykazały obecność LSD w ich organizmach.Sprawa trafiła na policję. Policja zabezpieczyła trzy woreczki foliowe z cukierkami. Okazało się, że w żelkach znajdowała się zakazana substancja psychoaktywna LSD. Słodycze zostały przekazane do laboratorium – poinformowała policja.

Poczta Polska. Wysyłając paczkę, czy odbierając poleconego trzeba uważać co leży na podłodze. Nie zawsze cukierek to cukierek. Bądźcie też czujni przebierając owoce na sklepowych półkach. Banan smaczny jest, ale wśród bananów były już jadowite pająki, a teraz pojawiają się narkotyki. W dyskontach nierzadko pod ścianami buszują szczury.

Linki:

https://www.wprost.pl/kraj/10170648/kokaina-ukryta-w-kartonach-z-bananami-narkotyki-znaleziono-w-kolejnych-polskich-sklepach.html

https://warszawa.onet.pl/warszawa-zelki-z-lsd-na-poczcie-na-targowku-trzy-osoby-w-szpitalu/segblpc

Jeżeli podobał Ci się ten post to polub proszę nasz profil na FB klikając poniżej.
Podziel się tym postem w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz