5 sprawdzonych pomysłów na prezenty dla dzieci

Każdego roku, gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia rusza giełda prezentów. Prezenty dla żony, matki, taty, kolegi i koleżanki to nic w porównaniu z wyborem prezentu dla dziecka. Nie jest łatwo, ale dla doświadczonego rodzica to nie problem. Niżej pięć pewniaków, które u nas się sprawdziły.

Pewniak dla dziecka poniżej 1 roku życia

To musi być coś zwracającego uwagę dziecka. Dziecko dopiero zaczyna rozpoznawać kolory, kształty, twarze. Dobra więc będzie kolorowa zabawka, nie za głośna. Jak ruszyły się ząbki to najlepiej gryzak z fajnymi wypustkami którymi dziecko będzie masować sobie dziąsła. Ryzyko nietrafionego prezentu małe.

Maluszki lubią gryzaki

Pewniak numer 2. Dla dziecka od roku do dwóch.

Tu sprawdzą się pluszaki, takie grające i świecące. Przykuwają uwagę a za pomocą wbudowanych funkcji uczą. Ważne by nie kupić jakiegoś chłamu. Z doświadczenia trzeba wydać więcej niż 20 zł by osiągnąć trafienie.

Szczeniaczek uczniaczek jest super prezentem

Dziecko 2 do 3 lat.

Można bez ryzyka kupować proste puzzle, klocki, auta, lalki. Wybór jest olbrzymi. Warto skoncentrować się na sprawdzonych markach.

Puzzle to sprawdzony prezent

Pewniak dla 4 latka.

Bez wątpienia gra logiczna będzie dobra. Najlepiej coś prostego, gdzie rozgrywka jest możliwa w dwie do czterech osób. Polecam grę planszową Pędzące żółwie. Budżet 20-40zł wystarczy.

Pędzące żółwie u nas się sprawdziły. Grają wszyscy.

Ostatni pewniak.

Dziecko kończące przedszkole potrafi już dużo. Nie łatwo zwrócić jego uwagę zabawką. Musi być to już coś co pasuje do zainteresowań przedszkolaka. Nie ma takiej dziewczynki która nie chciała by ozdabiać paznokci. Trafiony będzie więc zestaw do malowania paznokci lub zdobienia włosów. Chłopaki cieszyć się będą z zestawów technicznych Lego. Popularne Ninjago zrobi robotę. Budżet rośnie. Dobre trafienie powyżej 50 zł.

Jeżeli podobał Ci się ten post to polub proszę nasz profil na FB klikając poniżej.
Podziel się tym postem w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz